• Pranie tapicerki meblowej Kraśnik
  Pranie dywanów i tapicerek
  Dywanowe Spa
  zakres usług: m. in.: pranie dywanów orientalnych, wykładzin, verticale, ozonowanie, usuwanie zapachów, czyszczenie tapicerki meblowej, czyszczenie dywanów.

  Więcej informacji o nas

 • Pranie tapicerki skórzanej Kraśnik
  Czyszczenie dywanów i tapicerek
  Dywanowe Spa
  zakres usług: m. in.: pranie dywanów orientalnych, wykładzin, verticale, ozonowanie, usuwanie zapachów,czyszczenie tapicerki meblowej, czyszczenie dywanów.

  Więcej informacji o nas

Formularz kontaktowy


Imię i nazwisko
Adres e - mail
Telefon kontaktowy
Nazwa firmy
Treść wiadomosci
Przepisz Pranie verticali Kraśnik zmień
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez "Dywanowe Spa" w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e - mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.

Pranie czyszczenie dywanów Lublin

Obszar działania: Kraśnik / Lublin

Numer telefonu: (+48) 721 727 615

Adres e - mail: dywanowespa1213@o2.pl

 

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e - mail na adres dywanowespa1213@o2.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.Neutralizacja zapachów Kraśnik Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki.
Pranie dywanów Lublin